legáček

Z lásky k dětem, aneb Kdo si hraje, nezlobí.

Ahoj!

Ahoj, jsme parta kluků a holek 5 -12 let a milujeme lego. Mohli bychom si sice všichni stavět sami nebo se sourozenci v klidu doma, ale znáte to – více lidí, více zábavy. 

Pravidelné schůzky

Každou třetí neděli

 Centru volného času v Hrádku 9:30 do 11:30

Stavíme spolu

Stavebnice

^

Dupla

Pro ty mladší

Lego friends, city

Trochu složitější

Technic

Pro náročné

Většinou stavíme ve skupinkách, a tak rozvíjíme nejen kreativitu, ale učíme se i vzájemně si pomáhat a spolupracovat. Domluvit se totiž, co kdo bude dělat, nebývá vždy snadné. Ale výsledek většinou stojí za to.

Něco se i dozvíme

Kromě stavění z lega tu jde však ještě o jednu, daleko podstatnější věc. Díky naším dobrovolníkům se i děti z nevěřících rodin mají možnost seznámit se s Bohem jako milujícím Otcem a poznat osobně Pána Ježíše. Na začátku každého setkání si totiž čteme příběh z Bible a povídáme si o něm. Výklad bývá většinou doprovázen vtipnými obrázky nebo videi. Věděli jste třeba, že sedmý den Pán Bůh odpočíval v houpací síti?  Nebo že být chudý duchem vůbec neznamená být hloupý, ale právě naopak? Učíme se tak i důležitým křesťanským zásadám, které jsou v dnešní konzumní společnosti tak potřebné. A jelikož je to klub pro děti, hrajeme také různé hry a zpíváme.

Náš tým

Lidem, kteří se nám na Lego klubu věnují a dělají to zdarma, jen z lásky k Bohu a dětem, patří tímto velký dík. Budiž jim zadostiučiněním vědomí, že semínko víry, které zaseli, snad padne na úrodnou půdu a bude dále vzrůstat. Vždyť Duch si vane kam chce a je velmi kreativní, tak proč by si ke svému účelu nemohl použít jednu z nejkreativnějších stavebnic na světě?