Dorost

Kdo jsme

Jsme skupina mladých lidí ve školním věku a proto jsme často těžce zvladatelní. Máme hodně energie a jsme hlasití. Každý máme svůj názor a své myšlenky, ale i tak se máme moc rádi a pořád se rádi setkáváme. Společně také přemyšlíme nad tím, jakou jsme dostali milost od našeho Pána Boha a jaké dary pro nás má na každý den. Hovoříme také o jeho lásce k nám, která nám byla dana zadarmo, když za nás položil svůj živor. Každý z nás se může sdílet s tím, co prožil nebo prožívá a společně se za to modlíme.

Společné aktivity

Setkáváme se také protože, spolu rádi trávíme volný čas a to nejen v rámci rozhovorů, ale také při sportech, společných campech, jídle a volnočasových aktivitách. Cokoliv nás napadne, to podniknem.

 

Pravidelné setkání

Každý pátek v 17:00

Zažíváme spoustu legrace

Scházíme se každý pátek v naší klubovně v Hrádku, v budově Církve Bratrské Naskale, v 17:00 hodin. Naše skupina tvoří cca 12-16 dorostenců. Jestli jsi ve věkovém rozmezí 7me základní až 2he střední třídy tak tě srdečně zveme mezi nás. Pokud chceš a vím, že nad tím uvažuješ, přijď za námi. Bude to skvěle využitý čas a věřím, že ti s námi bude fajn!

Chceme tě také pozvat na letošní letní tábor v termínu od 23-30.8.2024 v malebné podhůrské Jesenické vesničce. Bližší info na plakátu.

 

Kontakty:
Hlavní vedoucí: David Konderla +420 739 449 655
Hlavní zdravotník: Tomáš Folwarczny +420 739 584 109